Jaunbūves 
Kopā projektu
663
 
Nekustamā īpašuma tips
home Jaunbūves / LATVIJA

365  
Edinburgas prosp. 11

1800 EUR/m²
Dzīvoklis projektā „365” - nekustamais īpašums, kas atrodas prestižā kūrortpilsētā – Jūrmalā. Tas ir mākslas darbs – Jūsu lepnuma priekšmets – dzīvoklis pirmajā dizaina mājā Latvijā. Anda Sīļa (arhitektūras birojs «Sīlis, Zābers & Kļava») arhitektūra un koplietošanas telpu interjeri. Mājīgs iekšējais pagalms ar baseinu, unikāli stādījumi un reljefs mājas apkārtnē – labiekārtojums, ko veidojusi vides arhitekte Daiga Veinberga. Treškārt, priekšrocības, kuras sniedz mūsdienīgas Hi-Tech tehnoloģijas: Latvijā vienīgais arhitektūras projektors un īpašas konstrukcijas stikla siena dod iespēju ceļot pat neizejot no mājas. Tajā pašā laikā komfortabls un drošs mājoklis.
7 rindu mājas Purvciemā  
Sesku un Gaismas ielas stūris

1350 LVL/m²
Dzīvojamais komplekss atrodas klusā privātmāju sektorā. Rindu māju būvniecībai ir izmantotas modernas tehnoloģijas un būvuzņēmēja pieredze dzīvojamo māju celtniecībā. Apzaļumota un labiekārtota teritorija ar izbruģētu celiņu un automašīnu stāvvietām.
Ābolu iela  
Ābolu iela 14b

1750 LVL/m²
Jauna 12-dzīvokļu ķieģeļu māja adrodas klusā privātmāju rajonā. Katrā dzīvoklī ir sauna.
Abrenes iela  
Upesciems

275000 LVL
Ciemats ir ar parcelētiem zemes gabaliem tikai 16 km no Rīgas. Jaunbūvējamās mājas izvietotas pie ceļa uz Ziemeļniekiem, blakus - zirgu izjādes "Kriķi". Ļoti ērti un ātri nokļūt Rīgā.
Ādamlauks  
Ādamlauks, Annas ielā un Pētera ielā

145000 LVL
Jauns rindumāju projekts atrodas 25 km no Rīgas skaistā vietā, starp tām plašs kopējais pagalms, kura centrā atrodas koplietošanas baseins. Līdz Daugavas peldvietai ar tenisa kortiem un ūdens atrakcijām apm. 3 km, Selēku ezers 4.5 km attālumā.
Ādažu Gredzeni  
Ādaži, Gredzenu iela, Kroņu iela

622 LVL/m²
144900 LVL
Projekts izvietots Ādažos, kur blakus ir visa socialā infrastruktūra un dabas tuvums. Ciemata oriģinālais plānojums ir veidots trīs gredzenos, trīs savstarpēji saistītos ielu apļos. Gredzens ir pilnības, drošības un mūžīgas atjaunotnes simbols. Noslēgtais apļveida plānojums radīs ciematā īpašu gaisotni, drošības un piederības sajūtu. Labu kaimiņattiecību veidošanai un draugu iegūšanai bērniem ciemata teritorijā būs ierīkoti bērnu rotaļu un sporta laukumi. Ciemata teritorijā taps 169 jauni mājokļi. 4 un 6 sekciju rindu mājas ar kopumā 116 mājokļiem (16 - 6-sekciju mājas, 5 - 4-sekciju mājas), 17 dvīņu mājas ar kopumā 34 mājokļiem. Divu veidu savrupmājas – 11 pusotrstāvu mājas un 8 Lux mājas ar ziemas dārzu un garāžu divām automašīnām.
Ādažu terases  
Gaujas iela 11

900 EUR/m²
Projekts ir daudzfunkcionāls, ar mūsdienīgām un modernām prasībām. Daļai dzīvokļu, kuri izvietoti centrālajā apaļajā apjomā ir trīs ekskluzīvas lodžijas, vērstas pret vairākām debess pusēm, nodrošinot plašas privātās ārtelpas apzaļumošanas iespējas. Projektā liela vērība ir veltīta telpu dabīgam apgaismojumam attiecīgi pret debess pusēm un apkārtējās ainavas vērtībām.
Admirāļu osta  
Viestura iela

3700 EUR/m²
Jauns projekts atrodas Lielupes krastā. Īpaša projekta iezīme ir blakus esoša kuteru piestātne. Šis projekts ir ideāls mājoklis cilvēkiem, kas ir iecienījuši atpūtu uz ūdens. Pastaiga līdz jūras krastam aizņems 10-15 minūtes.
Āgenskalna iela 4  
Āgenskalna iela 4

3100 EUR/m²
294500 EUR
Unikāls projekts tuvajā Pārdaugavā. Mājā izmantoti paši modernākie tehniskie risinājumi, lai piedāvātu vēl nebijušas komforta iespējas topošajiem iemītniekiem.
Ainavas Nams  
Ainavas iela 2a

2000 EUR/m²
Jauns projekts atrodas klusā vietā, tuvajā Purvciemā, Ieriķu ielas tuvumā. Visa teritorija ir apgaismota, apzaļota un nožogota ar dzīvžogu, pagalmā ir ierīkots bērnu laukumiņš. Jaunajā projektā dzīvokļiem būs terases un lodžijas. Pedējos stāvos būs arī divlīmeņu dzīvokļi.