Jaunbūves 
Kopā projektu
663
 
Nekustamā īpašuma tips
home Jaunbūves / Daudzstāvu jaunceltnes / LATVIJA

365  
Edinburgas prosp. 11

1800 EUR/m²
Dzīvoklis projektā „365” - nekustamais īpašums, kas atrodas prestižā kūrortpilsētā – Jūrmalā. Tas ir mākslas darbs – Jūsu lepnuma priekšmets – dzīvoklis pirmajā dizaina mājā Latvijā. Anda Sīļa (arhitektūras birojs «Sīlis, Zābers & Kļava») arhitektūra un koplietošanas telpu interjeri. Mājīgs iekšējais pagalms ar baseinu, unikāli stādījumi un reljefs mājas apkārtnē – labiekārtojums, ko veidojusi vides arhitekte Daiga Veinberga. Treškārt, priekšrocības, kuras sniedz mūsdienīgas Hi-Tech tehnoloģijas: Latvijā vienīgais arhitektūras projektors un īpašas konstrukcijas stikla siena dod iespēju ceļot pat neizejot no mājas. Tajā pašā laikā komfortabls un drošs mājoklis.
Ābolu iela  
Ābolu iela 14b

1750 LVL/m²
Jauna 12-dzīvokļu ķieģeļu māja adrodas klusā privātmāju rajonā. Katrā dzīvoklī ir sauna.
Ādažu Gredzeni  
Ādaži, Gredzenu iela, Kroņu iela

622 LVL/m²
144900 LVL
Projekts izvietots Ādažos, kur blakus ir visa socialā infrastruktūra un dabas tuvums. Ciemata oriģinālais plānojums ir veidots trīs gredzenos, trīs savstarpēji saistītos ielu apļos. Gredzens ir pilnības, drošības un mūžīgas atjaunotnes simbols. Noslēgtais apļveida plānojums radīs ciematā īpašu gaisotni, drošības un piederības sajūtu. Labu kaimiņattiecību veidošanai un draugu iegūšanai bērniem ciemata teritorijā būs ierīkoti bērnu rotaļu un sporta laukumi. Ciemata teritorijā taps 169 jauni mājokļi. 4 un 6 sekciju rindu mājas ar kopumā 116 mājokļiem (16 - 6-sekciju mājas, 5 - 4-sekciju mājas), 17 dvīņu mājas ar kopumā 34 mājokļiem. Divu veidu savrupmājas – 11 pusotrstāvu mājas un 8 Lux mājas ar ziemas dārzu un garāžu divām automašīnām.
Ādažu terases  
Gaujas iela 11

900 EUR/m²
Projekts ir daudzfunkcionāls, ar mūsdienīgām un modernām prasībām. Daļai dzīvokļu, kuri izvietoti centrālajā apaļajā apjomā ir trīs ekskluzīvas lodžijas, vērstas pret vairākām debess pusēm, nodrošinot plašas privātās ārtelpas apzaļumošanas iespējas. Projektā liela vērība ir veltīta telpu dabīgam apgaismojumam attiecīgi pret debess pusēm un apkārtējās ainavas vērtībām.
Admirāļu osta  
Viestura iela

3700 EUR/m²
Jauns projekts atrodas Lielupes krastā. Īpaša projekta iezīme ir blakus esoša kuteru piestātne. Šis projekts ir ideāls mājoklis cilvēkiem, kas ir iecienījuši atpūtu uz ūdens. Pastaiga līdz jūras krastam aizņems 10-15 minūtes.
Āgenskalna iela 4  
Āgenskalna iela 4

3100 EUR/m²
294500 EUR
Unikāls projekts tuvajā Pārdaugavā. Mājā izmantoti paši modernākie tehniskie risinājumi, lai piedāvātu vēl nebijušas komforta iespējas topošajiem iemītniekiem.
Ainavas Nams  
Ainavas iela 2a

2000 EUR/m²
Jauns projekts atrodas klusā vietā, tuvajā Purvciemā, Ieriķu ielas tuvumā. Visa teritorija ir apgaismota, apzaļota un nožogota ar dzīvžogu, pagalmā ir ierīkots bērnu laukumiņš. Jaunajā projektā dzīvokļiem būs terases un lodžijas. Pedējos stāvos būs arī divlīmeņu dzīvokļi.
Aizkulises  
A. Čaka iela 134

2500 EUR/m²
190000 EUR
Jauna dzīvojamā māja ar īpašu fantastiski košu arhitektūru, tas ir mākslas darbs. Pirmo un pēdējo ēkas stāvu no ārpasaules atdala stikla virsma, kura sniedzās no grīdas līdz pat griestiem. Fasāde no 2. līdz 6. stāvam ir sastingusi dziļās ielocēs, visa „apvīta” glezniem ziediem, kas uzziedēs uz matēta apmetuma, uzklāti caur trafaretu ar mirdzošu, glancētu krāsu. Ekskluzīvi divstāvu dzīvokļi ar terasēm divos ēkas augšējos stāvos ar stikla griestiem viesistabas vidū un kamīnu.
Aizpute, Jelgavas iela 15  
Jelgavas iela 15

520 LVL/m²
Jauna māja Aizputē. Katram dzīvoklim būs savs siltuma skaitītājs, kā arī pagrabs. Pie galvenajām ieejas durvīm katrā sekcijā būs domofons. Papildus ir paredzētas autostāvvietas 27 automašīnām.
Albatross  
Katrīnas Dambis 17

Jauna māja atrodas labiekārtotā teritorijā 3500 kv.m platībā.