Jaunbūves 
Kopā projektu
663
 
Nekustamā īpašuma tips
home Jaunbūves / Daudzstāvu jaunceltnes / LATVIJA / Cēsu raj.

Baltais Mākonis  
Loka iela 6

Māja atrodas vietā, kas pasargāta no pilsētas rosības, bet reizē atrodas tuvu centram. No Jūsu logiem pavērsies skaista ainava, bet savos, komfortabla plānojuma dzīvokļos, varēsiet baudīt pilnu, visām prasībām atbilstošu komunikāciju klāstu. Harmoniska vide, svaigs gaiss un skaista ainava.
Cel tik māja  
Leona Paegles iela 2d

580 LVL/m²
Jaunā māja ar mansarda stāva izbūvi (8 dzīvokļi mansardā ar iespēju tos pievienot trešā stāva dzīvokļiem) atradīsies pretim Cēsu Pilsētas ģimnāzijai un Olimpiskajam sporta kompleksam (~200m).
Cīrulīši  
Kovārņu iela 33

800 LVL/m²
Šī projekta pievienotā vērtība ir gleznainā ainava, kas paveras gandrīz no katra dzīvokļa loga - skats uz Žagarkalnu, kas atrodas tikai 150 m. Visi dzīvokļi ir ar lieliskiem plānojumiem, lielākā daļa dzīvokļu tiek piedāvāti ar balkoniem. Teritorija - labiekārtota ar zālāju, bruģētiem gājēju celiņiem un bērnu rotaļa laukumu.
Remarka māja Cēsīs  
Vilku iela 12

550 LVL/m²
Jaunā māja atradīsies tajā pilsētas daļā, kurā paredzēta visstraujākā infrastruktūras attīstība. Tuvāko piecu gadu laikā Cēsu pašvaldība šeit plāno izveidot jaunu sporta un atpūtas centru, kā arī bērnudārzu.