Jaunbūves 
Kopā projektu
663
 
Nekustamā īpašuma tips
home Jaunbūves / Daudzstāvu jaunceltnes / LATVIJA / Jelgavas raj.

Atmodas iela 86  
Atmodas iela 86

1000 LVL/m²
Ēka atrodas ekskluzīvā privātmāju rajonā, 10 minūšu gājienā līdz pilsētas centram un autoostai, 5 minūšu attālumā līdz skolai. Iedzīvotājiem ērtības rada tirdzniecības un sadzīves pakalpojumu uzņēmumi, kas atrodas tiešā tuvumā, kā arī blakus esošais sabiedriskais transports.
Ganību iela 6  
Ganību iela 6

1100 LVL/m²
Unikāls projekts Jelgavas vēsturiskajā rajonā, Ganību ielā 6. Piedāvājam 13 modernus, kvalitatīvus dzīvokļus ar labiekārtotu teritoriju, bērnu rotaļu laukumu, pazemes autostāvvietu, videonovērošanu un apsardzi. Mājas būvniecība tiks pabeigta 2008.gada beigās. Dzīvokļi pārdošanā tiek piedāvāti ar pilnu apdari.
GULBJI  
Zvejnieku iela 13

950 LVL/m²
Multifunkcionāls kompleks GULBJI atrodas Jelgavā Gulbju dīķa krastā. Ar nelielu salu tā centrā. Ērti un moderni brīva plānojuma dzīvokļi ar balkoniem, skatu uz ezeru un labiekārtotu kompleksa teritoriju.
Iecavkrasti  
Ozolnieki, Aizupes

852 LVL/m²
49000 LVL
Nams Iecavkrasti – tas ir komforts klusā zaļā apkārtnē, kas ideāli piemērota, lai jūs baudītu harmonisku dzīvi un atpūtu. Atrodas Iecavas upes krastā, tikai 7 km no Jelgavas un 33 km no Rīgas. Plašās terases un balkoni nodrošinās jauku skatu, daudz saules siltuma un gaismas. Gaidām Jūs uz atvērto durvju dienu „Iecavkrastos” katru sestdienu un svētdienu no pl. 10.00 līdz 14.00 , kur varēsiet apskatīt 3 Demo dzīvokļus un izvēlēties sev tīkamāko! Uz vietas varēsiet saņemt dzīvokļu plānu, cenas, sīkāku informāciju par būvniecību, pastaigāt pa skaisto pussalas parku un atbildēsim uz visiem Jums interesējošiem jautājumiem. Piedāvājam dzīvokļus gan uz īri, gan uz īri ar izpirkuma tiesībām. Dzīvokļi ar pilnu apdari un pēc Jūsu izvēlētas komplektācijas.
Jaunības iela 2  
Jaunības iela 2

800 LVL/m²
Rekonstruēta 103. sērijas māja atrodas labiekārtotā teritorijā, 40 km no Rīgas un 20 km no Jelgavas, Lielupes krastā. Tā ir iespēja dzīvot pilsētas dzīvoklī, taču klusā un zaļā apkārtnē.
Kārkļu iela 4  
Kārklu iela 4

Rekonstruēta māja, kas atrodas labiekārtotā apzaļumotā teritorijā 6524 kv.m platībā.
Rīgas iela, Ozolnieki  
Ozolnieki, Rīgas iela 20C, 20D

Jaunā dzīvojamā māja ar 2 nedzīvojamām telpām ēkas pagrabstāvā atrodas Jelgavas – Rīgas šosejas malā, netālu mežs un ūdenskrātuve. Teicami sabiedriskā transporta pakalpojumi ar Rīgu un Jelgavu.
Zaļais Nams  
Ozolnieki, Skolas iela 3

Jauna māja atrodas labiekārtotā teritorijā 1 ha platībā. Dzīvokļos ir balkoni un lodžijas.
Zvejnieku iela 15  
Zvejnieku iela 15

Jauna māja, kas atrodas iežogotā labiekārtotā teritorijā.