Jaunbūves 
Kopā projektu
663
 
Nekustamā īpašuma tips
home Jaunbūves / Daudzstāvu jaunceltnes / LATVIJA / Liepājas raj.

Aizpute, Jelgavas iela 15  
Jelgavas iela 15

520 LVL/m²
Jauna māja Aizputē. Katram dzīvoklim būs savs siltuma skaitītājs, kā arī pagrabs. Pie galvenajām ieejas durvīm katrā sekcijā būs domofons. Papildus ir paredzētas autostāvvietas 27 automašīnām.
Daugavas iela 4  
Daugavas iela 4

1150 EUR/m²
Renovēta dzīvojamā ēka atrodas rajonā Ezerkrasts, ezera tuvumā. Māja tika celta, izmantojot 103.sērijas specprojektu. 1.-5. stāvam ir tipveida plānojuma dzīvokļi, 6. stāvā - ekskluzīva plānojuma.
Eduarda Tissē iela 83  
Eduarda Tissē iela 83

520 LVL/m²
Rekonstruēta daudzdzīvokļu māja apsargājamā teritorijā ar bērnu rotaļlaukumu, tikai 3 minūšu gājiena attālumā no ezera un 15 minūšu gājiena attālumā no jūras. Astotā un devītā stāva dzīvokļiem ir terases.
Ezermalas Nams  
Ganību iela 133

1000 EUR/m²
Jauns daudzdzīvokļu mājas projekts pilsētā, kuras iedzīvotājus pazīst pēc pašapziņas un domas brīvības. Šodien Liepāja pārsteidz un vilina ar vēsturiski patinētu, bet vienlaikus nu jau mūsdienīgi un cilvēkam komfortabli atjaunotu apbūvi. Kāpēc kaut kas tāds nevarētu notikt arī ar pavisam nesenu celtni? Liepājniekiem un tiem, kas par liepājnieku tikai vēlas kļūt, SIA ”Latcoals” piedāvā iegādāties ērtus un mūsdienīgus dzīvokļus atjaunotajā Ezermalas namā.
Kroņu māja  
Kroņu iela 17

940 LVL/m²
45700 LVL
Kapitāli renovēta, no jauna izbūvēta mūra māja Liepājas pilsētas centrā. . Pilnīgi no jauna ir projektēts un uzbūvēts divlīmeņu mansarda stāvs.
Mēness Nams  
Raiņa meža iela 9

1500 EUR/m²
Jaunbūvējamās ēkas atrodas klusā un ērtā rajonā pie Liepājas ezera - Ezerkrastā. Projektā paredzētas 2 daudzdzīvokļu ēkas, apkārtnes labiekārtošana - bērnu laukums, zāliens, automašīnu stāvvietas jauno dzīvokļu īpašniekiem.
Rietumu krasts  
Rietumkrasta ielā 1 un 2

42000 LVL
Jauns daudzdzīvokļu māju komplekss jūras tuvumā vienā no Latvijas lielākajām pilsētām. Kopā projektā paredzēts uzbūvēt četrasdaudzdzīvokļu mājas ar moderniem dzīvokļiem, arī divlīmeņu. Projekta mērķis ir radīt ērtu dzīvesvietu harmoniskā vidē pie jūras, pavisam netālu no pilsētas centra.