Jaunbūves 
Kopā projektu
663
 
Nekustamā īpašuma tips
home Jaunbūves / Daudzstāvu jaunceltnes / LATVIJA / Rīgas raj.

Ādažu Gredzeni  
Ādaži, Gredzenu iela, Kroņu iela

622 LVL/m²
144900 LVL
Projekts izvietots Ādažos, kur blakus ir visa socialā infrastruktūra un dabas tuvums. Ciemata oriģinālais plānojums ir veidots trīs gredzenos, trīs savstarpēji saistītos ielu apļos. Gredzens ir pilnības, drošības un mūžīgas atjaunotnes simbols. Noslēgtais apļveida plānojums radīs ciematā īpašu gaisotni, drošības un piederības sajūtu. Labu kaimiņattiecību veidošanai un draugu iegūšanai bērniem ciemata teritorijā būs ierīkoti bērnu rotaļu un sporta laukumi. Ciemata teritorijā taps 169 jauni mājokļi. 4 un 6 sekciju rindu mājas ar kopumā 116 mājokļiem (16 - 6-sekciju mājas, 5 - 4-sekciju mājas), 17 dvīņu mājas ar kopumā 34 mājokļiem. Divu veidu savrupmājas – 11 pusotrstāvu mājas un 8 Lux mājas ar ziemas dārzu un garāžu divām automašīnām.
Ādažu terases  
Gaujas iela 11

900 EUR/m²
Projekts ir daudzfunkcionāls, ar mūsdienīgām un modernām prasībām. Daļai dzīvokļu, kuri izvietoti centrālajā apaļajā apjomā ir trīs ekskluzīvas lodžijas, vērstas pret vairākām debess pusēm, nodrošinot plašas privātās ārtelpas apzaļumošanas iespējas. Projektā liela vērība ir veltīta telpu dabīgam apgaismojumam attiecīgi pret debess pusēm un apkārtējās ainavas vērtībām.
Baldones nams  
Zīļu iela 17

Rekonstruēta māja, kas atrodas labiekārtotā teritorijā. Laba transporta satiksme – līdz Rīgai 30 minūšu brauciens. Pēc pircēju vēlēšanās dzīvokļos ir iespējams iebūvēt kamīnus.
Baloži, Bērzu iela 9  
Bērzu iela 9

Divas jaunās daudzdzīvokļu ēkas tikai 12 km no Rīgas centra. Atsevišķiem dzīvokļiem paredzēti arī balkoni.
Baloži, Smilšu ielā 6  
Smilšu ielā 6

Jaunuzceltā, modernā daudzdzīvokļu māja atrodas gleznainā vietā mežu ieskautā rajonā, netālu no Titurgas ezera. Rīgas centrs ir tikai 12 minūšu attālumā (braucot ar auto).
Baloži, Smilšu ielā 9  
Smilšu ielā 9

1400 LVL/m²
Jaunuzceltā, modernā daudzdzīvokļu māja atrodas gleznainā vietā mežu ieskautā rajonā, netālu no Titurgas ezera. Rīgas centrs ir tikai 12 minūšu attālumā (braucot ar auto). Lielas lodžijas un terases, var iegādāties arī 9 divlīmeņu dzīvokļus.
Baložu mājas  
Uzvaras prospekts 25

822 LVL/m²
Jauns daudzdzīvokļu ēku komplekss atrodas netālu no Titurgas ezera, klusā privātmāju rajonā. Izdevīgs ģeogrāfiskais novietojums – tas atrodas 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Pēc Dienvidu tilta atklāšanas, nokļūšana galvaspilsētā būs vēl ērtāka. “Baložu māju” izdevīgā atrašanās vieta Uzvaras prospekta un Cālīšpurva ielu krustojumā garantē ērtu piebraukšanu.
Baltezera de Lux  
Ādažu novads, Baltezers

2456 EUR/m²
197040 EUR
Ekskluzīva dzīvojamā māja ar labi attīstītu infrastruktūru atrodas pašā Baltezera sirdī, starp Lielo Baltezeru un Mazo Baltezeru, ar izeju pie ūdens un savu piestātni. Netālu ir elitārs jāšanas klubs, tenisa korti, pludmale, kā arī veikali.
Baltezera Terases  
Baltezers

2650 EUR/m²
Jauns mājokļu komplekss Baltezera krastā atrodas tikai 2 km no Rīgas. Tā ir iespējams savienot darbu Rīgā ar dzīvesvietu un atpūtu skaistā vietā. Projektu ar ārpilsētas savrupmāju saista pasakainā ainava. Četri apkārtnes ezeri - Lielais un Mazais Baltezers, Ķīšezers un Juglas ezers, kā arī tiešā piekļūšana Daugavai, un arī Rīgas jūras līcim sniegs gan estētisko baudījumu, gan reālas iespējas pašiem izmantot to sniegtās iespējas.
Bērzavoti  
Cālīšpurva iela 27

1200 EUR/m²
Rindu māju projekts "Bērzavoti" tiek realizēts divās celtniecības kārtās, pirmā kārta - 4 mājas un otrā kārta - 3 mājas. Mājas atrodas klusā, sakoptā privātmāju rajonā, tiešā ezera un zaļās zonas tuvumā, kas ļauj iemītniekiem apvienot modernas dzīves vides un brīvas, ekoloģiskas apkārtnes sniegtās iespējas. Pirmās kārtas mājas nodotas ekspluatācijā 09.07.2008.g., bet otrās kārtas nodošana plānota 09.10.2008.g. Rīgas centru var sasniegt 15 minūšu braucienā ar auto, bet pēc Dienvidu tilta pabeigšanas nokļūšana Rīgas centrā kļūs vēl ātrāka un ērtāka.
 
  1 2 3 4 5 6 7 Uz priekšu