Jaunbūves 
Kopā projektu
663
 
Nekustamā īpašuma tips
home Jaunbūves / Daudzstāvu jaunceltnes / LATVIJA / Rīga

Ābolu iela  
Ābolu iela 14b

1750 LVL/m²
Jauna 12-dzīvokļu ķieģeļu māja adrodas klusā privātmāju rajonā. Katrā dzīvoklī ir sauna.
Āgenskalna iela 4  
Āgenskalna iela 4

3100 EUR/m²
294500 EUR
Unikāls projekts tuvajā Pārdaugavā. Mājā izmantoti paši modernākie tehniskie risinājumi, lai piedāvātu vēl nebijušas komforta iespējas topošajiem iemītniekiem.
Ainavas Nams  
Ainavas iela 2a

2000 EUR/m²
Jauns projekts atrodas klusā vietā, tuvajā Purvciemā, Ieriķu ielas tuvumā. Visa teritorija ir apgaismota, apzaļota un nožogota ar dzīvžogu, pagalmā ir ierīkots bērnu laukumiņš. Jaunajā projektā dzīvokļiem būs terases un lodžijas. Pedējos stāvos būs arī divlīmeņu dzīvokļi.
Aizkulises  
A. Čaka iela 134

2500 EUR/m²
190000 EUR
Jauna dzīvojamā māja ar īpašu fantastiski košu arhitektūru, tas ir mākslas darbs. Pirmo un pēdējo ēkas stāvu no ārpasaules atdala stikla virsma, kura sniedzās no grīdas līdz pat griestiem. Fasāde no 2. līdz 6. stāvam ir sastingusi dziļās ielocēs, visa „apvīta” glezniem ziediem, kas uzziedēs uz matēta apmetuma, uzklāti caur trafaretu ar mirdzošu, glancētu krāsu. Ekskluzīvi divstāvu dzīvokļi ar terasēm divos ēkas augšējos stāvos ar stikla griestiem viesistabas vidū un kamīnu.
Albatross  
Katrīnas Dambis 17

Jauna māja atrodas labiekārtotā teritorijā 3500 kv.m platībā.
Alberta iela 4  
Alberta iela 4

4300 EUR/m²
872000 LVL
Ekskluzīvais nams ir pasaules nozīmes jūgendstila meistardarbs un atrodas klusajā centrā vēstniecību rajonā, 5 minūšu pastaigas attālumā no Vecrīgas, lietišķā centra un pilsētas parkiem. Nams restaurēts, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas un būvniecības materiālus. Sasniegts visaugstākā līmeņa komforts.
Amber Apartments “Pludmales 9”  
Pludmales iela 9

2200 EUR/m²
Jauna kluba tipa māja atrodas 300 m no plašākās Baltijas piekrastē pludmales. Fasāde ieturēta patīkamos dzintarkrāsas toņos. Īpašs dizaina elements ir kolonnas, kas padara māju elegantu un vieglu. Dzīvokļos - lielie balkoni un plašās terases.
Aplokciema 3  
Aplokciema iela 3

2000 EUR/m²
37746 LVL
Divas jaunas labiekārtotas mājas ieskauj parks, golfa laukums un jūra. Pēdējais abu dzīvojamo ēku stāvs veidots ar nelielu nošķēlumu, nodrošinot pēdējā stāva iemītniekus ar komfortablām terasēm, kas paveras uz Ķīšerera un Mīlgrāvja kanāla pusi.
Āraišu nams  
Āraišu iela 36/38

1400 LVL/m²
2 jaunas mājas, kas atrodas labiekārtotā teritorijā 6290 kv.m platībā. Ēkas atradīsies uz 1.8 m augsta paaugstinājuma, kas padara pievilcīgu 1.stāvu. Visiem dzīvokļi ir balkoni vai lodžijas. 1. stāva dzīvokļi tiks piedāvāti ar atsevišķām 32 m² lielām zaļām teritorijām.
Artilērijas iela 15  
Artilērijas iela 15

3500 EUR/m²
Elegants un mūsdienīgs projekts Rīgas centrā, kas harmoniski iekļaujas apkārtējā vidē. Unikāli dzīvokļi, katrs ar balkonu vai lodžiju. Ekskluzīvi divstāvu dzīvokļi fasādes ēkas mansarda stāvā.