Jaunbūves 
Kopā projektu
663
 
Nekustamā īpašuma tips
home Jaunbūves / Daudzstāvu jaunceltnes / LATVIJA / Jūrmala

365  
Edinburgas prosp. 11

1800 EUR/m²
Dzīvoklis projektā „365” - nekustamais īpašums, kas atrodas prestižā kūrortpilsētā – Jūrmalā. Tas ir mākslas darbs – Jūsu lepnuma priekšmets – dzīvoklis pirmajā dizaina mājā Latvijā. Anda Sīļa (arhitektūras birojs «Sīlis, Zābers & Kļava») arhitektūra un koplietošanas telpu interjeri. Mājīgs iekšējais pagalms ar baseinu, unikāli stādījumi un reljefs mājas apkārtnē – labiekārtojums, ko veidojusi vides arhitekte Daiga Veinberga. Treškārt, priekšrocības, kuras sniedz mūsdienīgas Hi-Tech tehnoloģijas: Latvijā vienīgais arhitektūras projektors un īpašas konstrukcijas stikla siena dod iespēju ceļot pat neizejot no mājas. Tajā pašā laikā komfortabls un drošs mājoklis.
Admirāļu osta  
Viestura iela

3700 EUR/m²
Jauns projekts atrodas Lielupes krastā. Īpaša projekta iezīme ir blakus esoša kuteru piestātne. Šis projekts ir ideāls mājoklis cilvēkiem, kas ir iecienījuši atpūtu uz ūdens. Pastaiga līdz jūras krastam aizņems 10-15 minūtes.
Bulduru nams  
Meža prospekts 27

Bulduru nams atrodas klusā vietā, minūtes gājienā no jūras. To ieskauj priežu mežs un tuvākajā apkārtnē ir izvietotas privātmājas. Mierīgai atpūtai un aktivitātēm bērniem tiek piedāvāts arī apzaļumots un labiekārtots iekšējais pagalms.
Dzintara Projekti - Dzintaru 39  
Dzintaru prospekts 39

3300 EUR/m²
Dzīvojamais komplekss sastāv no 2 mājām, kas atrodas apsargātā, labiekārtotā teritorijā. Pludmale vien 50 metru attālumā. Katrā dzīvoklī ierīkoti kondicionieri. Jaunbūves 1. stāva dzīvokļiem ir iežogotas terases ar priekšdārziņu. Komplekss nodots ekspluatācijā.
Dzintara Projekti - Dzintaru 64  
Dzintaru prospekts 64

3000 EUR/m²
Jauna dzīvojamā māja atrodas apsargātā, labiekārtotā teritorijā 3501 kv.m platībā. 10 minūšu gājiena attālumā Jomas iela un Dzintaru koncertzāle. Nožogotas terases — «dārziņi» 1 stāva dzīvokļiem, balkoni 2. un 3. stāvā. Augšstāva dzīvokļiem kamīna ierīkošanas iespēja un papildterases uz jumta. Nodots ekspluatācijā.
Dzintara projekti - Kanālu 9  
Kanālu ielā 9

2500 EUR/m²
240471 EUR
Jauna dzīvojamā māja atrodas apsargātā, labiekārtotā teritorijā 1849 kv.m platībā. Māja atrodas 200 m attālumā no jūras, tuvākajā apkārtnē izvietotas savrupmājas. Otrā un trešā stāva dzīvokļiem — balkoni. Nodots ekspluatācijā 2007.gada janvārī.
Dzintara projekti - Kuldīgas 9  
Kuldīgas iela 9

2507 EUR/m²
320000 EUR
Jauna dzīvojamā māja atrodas labiekārtotā teritorijā 1827 kv.m platībā. Pirmā stāva dzīvokļiem ierīkotas nelielas terases ar priekšdārziņiem, 2. un 3. stāva dzīvokļiem — balkoni. Teritorijā uzstādītas videonovērošanas kameras un signalizācija, kas pieslēgta apsardzes firmas pultij, kā arī ierīkoti namruņi. Māja tiks nodota ekspluatācijā jūlijā, brīvs ir 1 dzīvoklis.
Dzintara projekti - Vidus 54  
Vidus iela 54

3000 EUR/m²
Dzīvojamā māja atrodas apsargātā, labiekārtotā teritorijā. Jūra vien 200 m attālumā. Nožogotas terases — «dārziņi» 1 stāva dzīvokļiem, balkoni 2. un 3. stāvā. Pēdējā stāva dzīvokļiem kamīna ierīkošanas iespējas un papildterases uz jumta.
Dzintaru pērle  
Dzintaru prospekts 42

3700 EUR/m²
Jauna elitāra māja atrodas labiekārtotā teritorijā. Projekts izceļas ar lielisku atrašanās vietu: 200 metru no jūras, piecu minūšu gājienā līdz koncertzālei «Dzintari». Visi dzīvokļi ar balkoniem/terasēm. Otrā līdz ceturtā stāva dzīvokļos – kamīns.
Dzintaru rezidence  
Madonas iela 5

2776 LVL/m²
Elitārais dzīvojamais komplekss atrodas ekskluzīvā, klusajā Jūrmalas centrā -līdzās priežu parkam, netālu no Dzintaru koncertzāles, 200 m attālumā no jūras krasta un 600 m attālumā no Jomas ielas. Katram dzīvoklim pirmajos trīs stāvos ir savs balkons, bet jumta stāvā – lielas lodžijas. Katrā dzīvoklī ir lieli vitrīnu logi no grīdas līdz griestiem.
 
  1 2 3 4 Uz priekšu