Jaunbūves 
Kopā projektu
663
 
Nekustamā īpašuma tips
home Jaunbūves / Daudzstāvu jaunceltnes / LATVIJA / Rīga / centrs

Aizkulises  
A. Čaka iela 134

2500 EUR/m²
190000 EUR
Jauna dzīvojamā māja ar īpašu fantastiski košu arhitektūru, tas ir mākslas darbs. Pirmo un pēdējo ēkas stāvu no ārpasaules atdala stikla virsma, kura sniedzās no grīdas līdz pat griestiem. Fasāde no 2. līdz 6. stāvam ir sastingusi dziļās ielocēs, visa „apvīta” glezniem ziediem, kas uzziedēs uz matēta apmetuma, uzklāti caur trafaretu ar mirdzošu, glancētu krāsu. Ekskluzīvi divstāvu dzīvokļi ar terasēm divos ēkas augšējos stāvos ar stikla griestiem viesistabas vidū un kamīnu.
Artilērijas iela 15  
Artilērijas iela 15

3500 EUR/m²
Elegants un mūsdienīgs projekts Rīgas centrā, kas harmoniski iekļaujas apkārtējā vidē. Unikāli dzīvokļi, katrs ar balkonu vai lodžiju. Ekskluzīvi divstāvu dzīvokļi fasādes ēkas mansarda stāvā.
Artilērijas iela 33  
Artilērijas iela 33

2500 LVL/m²
Jauna daudzdzīvokļu māja no diviem korpusiem uzcelta skaistā un klusā vietā pašā Rīgas centrā: pa logiem paveras skats uz Ziedoņdārzu. Visiem dzīvokļiem ir lodžijas vai terases. Abu ēku augšējos stāvos ir divlīmeņu mansarda dzīvokļi, kuros var izbūvēt kamīnus.
Ausekļa 7  
Ausekļa iela 7

3800 EUR/m²
Rekonstruēta jūgendstila māja, būvēta 1913. gadā kā Forburgas jūgendstila ēku kompleksa sastāvdaļa. Ēkas arhitekts Makss Dībners (Max Duebner). Atjaunota ēkas fasāde, restaurēts kopējo telpu interjers. Māja atrodas Rīgas klusajā centrā.
Blaumaņa iela 12a  
Blaumaņa iela 12a

235210 EUR
Pilnībā renovēta ēka, saglabājot tās vēsturisko akcentu (ēka ir arhitektūras piemineklis) - mainīti visi stāvvadi, veikts pārplānojums, saglabāti visi griestu un sienu rotājumi. Katrā dzīvoklī ir kamīns.
Bruņinieku iela 111  
Bruņinieku ielā, starp Valmieras un Avotu ielām

2500 EUR/m²
Renovēta daudzdzīvokļu māja Rīgas centrā. Pagrabstāvā izbūvēts atpūtas komplekss ar pirti un trenažieru zāli.
Bulvāra Rezidence  
Brīvības iela 139

3200 EUR/m²
Ekskluzīvs nams, kas sevī ietver vēsturisku un mūsdienīgu harmoniju. Dzīvokļu plānojumi ir eleganti un pārdomāti. Augstas kvalitātes apdares materiāli (ozolkoka grīdas un durvis, koka pakešu logi, atturīgi elegants flīzējums, ekskluzīva santehnika, itāļu virtuves iekārtas, balkoni, terases, kamīni), panorāmas Otis lifti u.c. vidi veidojošie elementi ir apliecinājums izcila dizaina un arhitektonisko risinājumi pielietojumam.
Centra nams  
Republikas laukums 3

3500 EUR/m²
Jauna tipa multifunkcionāla celtne atrodas ekskluzīvā vietā. Ēkas īpašā priekšrocība ir Daugavas krastmalas un Vecrīgas tuvums. No dzīvokļu terasēm paveras brīnišķīgi skati uz Daugavu, Vecrīgas baznīcu torņiem, Kronvalda parku, koncertzāli Ave Sol, Pasažieru ostu un Vanšu tiltu.
Dārzaugļu 1  
Dārzaugļu ielā 1

Rekonstruēta daudzdzīvokļu māja atrodas apzaļumotā un labiekārtotā teritorijā. Dzīvokļiem ir balkoni.
Dzintara Projekti - Alauksta 9  
Alauksta iela 9

151905 EUR
6 stāvu māja, kurā izvietots 41 dzīvoklis, atrodas Alauksta un Zvaigžņu ielu krustojumā - vienā no Rīgas vēsturiskā centra rajoniem. Dzīvokļos no 2. – 4. stāvam izveidotas lodžijas, savukārt 5. un 6. stāvā nelielas verandas un terases. Visi dzīvokļi tiek sagatavoti beigu apdarei. Mājas celtniecība uzsākta 2007.gada martā un tiks pabeigta 2009. gada pavasarī.
 
  1 2 3 4 5 Uz priekšu