Jaunbūves 
Kopā projektu
663
 
Nekustamā īpašuma tips
home Jaunbūves / Daudzstāvu jaunceltnes / LATVIJA / Rīga / Teika

Āraišu nams  
Āraišu iela 36/38

1400 LVL/m²
2 jaunas mājas, kas atrodas labiekārtotā teritorijā 6290 kv.m platībā. Ēkas atradīsies uz 1.8 m augsta paaugstinājuma, kas padara pievilcīgu 1.stāvu. Visiem dzīvokļi ir balkoni vai lodžijas. 1. stāva dzīvokļi tiks piedāvāti ar atsevišķām 32 m² lielām zaļām teritorijām.
Dzintara Projekti - Brīvības 257  
Brīvības iela 257

173290 EUR
Piecstāvu namā, kas atrodas pašā Teikas sirdī, izvietoti 16 dzīvokļi. Katrā stāvā ne vairāk par 4, bet pēdējos divos stāvos pa diviem dzīvokļiem katrā. Māja atrodas 1642 kv.m plašā labiekārtotā teritorijā - bērnu rotaļu laukums, āra kamīns, pergola, pastaigu celiņi, atpūtas soliņi. Diennakts apsardze. Māja tiks uzcelta 2008. gada oktobrī.
Jaunā Teika  
Ropažu iela

93000 EUR
Jaunā Teika – jauns, daudzfunkcionāls komplekss, kas atrodas līdzās galvenajai Rīgas maģistrālei, Brīvības ielai, trīs kvartālu attālumā no VEF tilta Ropažu ielā. Mūsdienīgas dzīvojamās, biroju un tirdzniecības ēkas apzaļumotā un labiekārtotā teritorijā, kuras kopējā platība ir 7 ha – tā ir pavisam jauna dzīves kvalitāte ar augstu komforta un labklājības līmeni. Ēkas izvietojums pie nozīmīgām satiksmes artērijām ļauj ātri nokļūt līdz centram, Mežaparkam vai Vecāķiem.
Ozolsēta  
Brīvības gatve 338

Jaunā fasādu māja ar ērta plānijuma dzīvokļiem. Ir iespējams uzstādīt kamīnus 6. un 7. stāvā.
Ūnijas iela 12a  
Ūnijas iela 12a

Jauni divstāvīgi dzīvokļi mazdzīvokļu mājā. Dzīvokļiem ir balkoni vai terases, visa santehnika, ir dūmvadi kamīnu pieslēgšanai.