Jaunbūves 
Kopā projektu
663
 
Nekustamā īpašuma tips
home Jaunbūves / Jaunie ciemati / LATVIJA

Abrenes iela  
Upesciems

275000 LVL
Ciemats ir ar parcelētiem zemes gabaliem tikai 16 km no Rīgas. Jaunbūvējamās mājas izvietotas pie ceļa uz Ziemeļniekiem, blakus - zirgu izjādes "Kriķi". Ļoti ērti un ātri nokļūt Rīgā.
Ādamlauks  
Ādamlauks, Annas ielā un Pētera ielā

145000 LVL
Jauns rindumāju projekts atrodas 25 km no Rīgas skaistā vietā, starp tām plašs kopējais pagalms, kura centrā atrodas koplietošanas baseins. Līdz Daugavas peldvietai ar tenisa kortiem un ūdens atrakcijām apm. 3 km, Selēku ezers 4.5 km attālumā.
Beberi  
starp Priežuciemu un Piņķiem

850 EUR/m²
Dzīvokļi, pilsētas mājas un biroja telpas 1 km attālumā no Rīgas robežas un 3 km – no Jūrmalas modernās pilsētbūvniecības (New urbanism) iedvesmotā ciematā “Beberi” Beberbeķu dabas parka malā, kur radīta tradicionālas mazpilsētas vide kā maksimāli piemērotākā un labvēlīgākā dzīves vide, kas atšķiras no izolētu tipveida māju ciematiem – daudzstāvu guļamrajoniem, lielveikalu un biznesa centru zonām.
Beverīnas iela 12  
Beverīnas iela, Cēsis

Pirmais rindu māju projekts Cēsīs atrodas iežogotā, labiekārtotā teritorijā. Kopā 10 rindu mājas, kas izvietotas trīs atsevišķās mājās pa 3 un 4 katrā.
Cibiņas  
Gaismas, Cibiņas iela

225000 EUR
Ērtas un mūsdienīgas privātmājas un dvīņu mājas atrodas skaistā, gleznainā vietā – tuvu mežam un ezeram, 5 km no Ziepniekkalna. Elegants un ietilpīgs plānojums atbilst vissaugstākam pieprasījumam un nodrošinās maksimālu ērtību mājas ipašniekiem.
Cits Mežaparks  
Kadaga

"Cits Mežaparks" ir 25 individuālo un 21 dvīņu mājas ciemats skaistā priežu mežā. No Rīgas centra tas atrodas 30 km attālumā.
Dārzciema nami  
Pildas iela 30

180000 LVL
3 rindu mājas Dārzciemā un dvīņu māja. Austrumu mājā 10 dzīvokļi, Rietumu mājā 8 dzīvokļi un dvīņu māja - Dienvidu māja. Rindu mājās plānojums divos un trīs līmeņos. 10 min. braucienā no centra - ar iespēju izvēlēties no dažādiem maršrutiem.
Dižbārdi  
Dižbārdi

Ciemats atrodas netālu no Imantas, Babītes pašvaldības teritorijā, privātās apbūves zonā. Ciemata izvietojums ir unikāls. Praktiski, jums ir iespēja dzīvot pilsētā un būt pārliecinātiem par to, ka tuvumā netiks uzbūvēts jauns mikrorajons ar daudzstāvu dzīvojamām mājām vai trokšņainām ielām. Ciemata dienvidos ir izveidota mākslīga ūdenskrātuve, kuras platība pārsniedz 1 ha. Apkārt ūdenskrātuvei ir aprīkota tehniskā teritorija 1,7 ha platībā, kurā iedzīvotāju vajadzībām tiks izveidota pludmale un atpūtas zona. Iespējama bērnu rotaļlaukuma izbūve.
Dravnieki 2  
Babīte, Dravnieku ielā 24; 26

260000 LVL
Divas fundamentālas, ļoti kvalitatīvas ekskluzīvas mājas ar ļoti modernu un pārdomātu plānojumu, kā arī mājas fasādes dizainera noformējumu un dārza terases labiekārtošanu ciematā Dravnieki 2 - Arizona un Oāze. 5 gadu būvniecības garantija!
Druviņas  
Druviņas (pie Dreiliņiem)

Ciemats Druviņas atrodas Stopiņu novada teritorijā, blakus ciematam Saulīši, mazstāvu apbūves zonā, 1500 attālumā no Lubānas ielas. Projekts Druviņas - tās ir 4 videi draudzīgas karkasa mājas (1. kārta) ar pilnu iekšējo apdari, labiekārtotu teritoriju un kopēju žogu, kā arī 7 neapbūvēti zemes gabali 1300 līdz 1500 kv.m platībā. Visi projekti ir ekonomiski, tiem ir pārdomāts plānojums, kvalitatīva apdare un pieņemama cena.
 
  1 2 3 4 5 6 7 8 Uz priekšu