Jaunbūves 
Kopā projektu
663
 
Nekustamā īpašuma tips
home Jaunbūves / Jaunie ciemati / LATVIJA / Rīgas raj.

Abrenes iela  
Upesciems

275000 LVL
Ciemats ir ar parcelētiem zemes gabaliem tikai 16 km no Rīgas. Jaunbūvējamās mājas izvietotas pie ceļa uz Ziemeļniekiem, blakus - zirgu izjādes "Kriķi". Ļoti ērti un ātri nokļūt Rīgā.
Beberi  
starp Priežuciemu un Piņķiem

850 EUR/m²
Dzīvokļi, pilsētas mājas un biroja telpas 1 km attālumā no Rīgas robežas un 3 km – no Jūrmalas modernās pilsētbūvniecības (New urbanism) iedvesmotā ciematā “Beberi” Beberbeķu dabas parka malā, kur radīta tradicionālas mazpilsētas vide kā maksimāli piemērotākā un labvēlīgākā dzīves vide, kas atšķiras no izolētu tipveida māju ciematiem – daudzstāvu guļamrajoniem, lielveikalu un biznesa centru zonām.
Cibiņas  
Gaismas, Cibiņas iela

225000 EUR
Ērtas un mūsdienīgas privātmājas un dvīņu mājas atrodas skaistā, gleznainā vietā – tuvu mežam un ezeram, 5 km no Ziepniekkalna. Elegants un ietilpīgs plānojums atbilst vissaugstākam pieprasījumam un nodrošinās maksimālu ērtību mājas ipašniekiem.
Cits Mežaparks  
Kadaga

"Cits Mežaparks" ir 25 individuālo un 21 dvīņu mājas ciemats skaistā priežu mežā. No Rīgas centra tas atrodas 30 km attālumā.
Dižbārdi  
Dižbārdi

Ciemats atrodas netālu no Imantas, Babītes pašvaldības teritorijā, privātās apbūves zonā. Ciemata izvietojums ir unikāls. Praktiski, jums ir iespēja dzīvot pilsētā un būt pārliecinātiem par to, ka tuvumā netiks uzbūvēts jauns mikrorajons ar daudzstāvu dzīvojamām mājām vai trokšņainām ielām. Ciemata dienvidos ir izveidota mākslīga ūdenskrātuve, kuras platība pārsniedz 1 ha. Apkārt ūdenskrātuvei ir aprīkota tehniskā teritorija 1,7 ha platībā, kurā iedzīvotāju vajadzībām tiks izveidota pludmale un atpūtas zona. Iespējama bērnu rotaļlaukuma izbūve.
Dravnieki 2  
Babīte, Dravnieku ielā 24; 26

260000 LVL
Divas fundamentālas, ļoti kvalitatīvas ekskluzīvas mājas ar ļoti modernu un pārdomātu plānojumu, kā arī mājas fasādes dizainera noformējumu un dārza terases labiekārtošanu ciematā Dravnieki 2 - Arizona un Oāze. 5 gadu būvniecības garantija!
Druviņas  
Druviņas (pie Dreiliņiem)

Ciemats Druviņas atrodas Stopiņu novada teritorijā, blakus ciematam Saulīši, mazstāvu apbūves zonā, 1500 attālumā no Lubānas ielas. Projekts Druviņas - tās ir 4 videi draudzīgas karkasa mājas (1. kārta) ar pilnu iekšējo apdari, labiekārtotu teritoriju un kopēju žogu, kā arī 7 neapbūvēti zemes gabali 1300 līdz 1500 kv.m platībā. Visi projekti ir ekonomiski, tiem ir pārdomāts plānojums, kvalitatīva apdare un pieņemama cena.
Dzintari  
Daugmale, Kraujas

45 EUR/m²
Ekskluzīvi vienģimeņu, divģimeņu un dvīņu māju apbūves zemes gabali ekoloģiski tīrā vidē Daugavas krastā, 14 km no Rīgas. Ciematā tiks izbūvēti asfaltētie ceļi, ierīkota elektrība, ielu apgaismojums, kanalizācija un attīrīšanas iekārtas.
Eduļi  
Gauja

42 LVL/m²
Zemes gabali ar visām komunikācijām privātmāju celtniecībai - skaistums un miers, ko var iegūt, iegādājoties īpašumu jaunā labiekārtotā ciematā Eduļi gleznainā Gaujas krastā. Vēl viens pašvaldības noteikts būtisks ciemata pluss - sabiedriskās pludmales un atpūtas laukumu iekārtošana. Upes un kanāla krasti kļūs par parku.
Ezerkrasti  
Ezerkrasti, pie Sunīšu ezera

20 km no Rīgas centra, atrodas labiekārtots privātmāju ciemats "Ezerkrasts". Priežu mežs, burvīga ainava, izteikts reljefs - tā ir vieta, kur rast mājvietu pēc ražīgas darba dienas!
 
  1 2 3 4 5 6 Uz priekšu