Jaunbūves 
Kopā projektu
663
 
Nekustamā īpašuma tips
home Jaunbūves / Jaunie ciemati / LATVIJA / Rīgas raj. / Garkalnes pag.

Abrenes iela  
Upesciems

275000 LVL
Ciemats ir ar parcelētiem zemes gabaliem tikai 16 km no Rīgas. Jaunbūvējamās mājas izvietotas pie ceļa uz Ziemeļniekiem, blakus - zirgu izjādes "Kriķi". Ļoti ērti un ātri nokļūt Rīgā.
Ezerkrasti  
Ezerkrasti, pie Sunīšu ezera

20 km no Rīgas centra, atrodas labiekārtots privātmāju ciemats "Ezerkrasts". Priežu mežs, burvīga ainava, izteikts reljefs - tā ir vieta, kur rast mājvietu pēc ražīgas darba dienas!
Ezerrozes  
Sunīšos; Ērgļu, Maijrožu, Mārtiņrožu, Rožlapu, Ūdensrožu ielās

370740 EUR
Netālu no Rīgas, starp Sunīšu ezeru un Lielo Juglu, meža ielokā top jauns privātmāju ciemats. Atpūta baltu smilšu pludmalē ezera krastā vai pikniks meža norā, tas viss iespējams Ezerrozēs. Katrs var izvēlēties atbilstošu no piedāvātajiem gatavajiem vai īpaši katram individuāli veidotiem projektiem.
Padebeši  
Upesciems

Jauns ekonomisko, praktisko un funkcionālo māju ciemats atrodas 1 km attālumā no Langstiņiem un Upesciema priežu meža ielokā blakus Upesciema dīķiem. Saule, priedes, svaigs gaiss, ūdens – tas viss ir blakus Jūsu jaunajai mājai!
Privātmājas Garkalnē  
Kāpu, Celmu, Īves un Nākotnes ielas

139000 LVL
Jaunais ciemats top gleznainā priežu jaunaudzē tikai 10 minūšu braucienā no Rīgas uz Garkalni. Kopējā ciemata platība ir 5,364 ha. Privātmājas ir izvietotas pie Garkalnes centra, un māju īpašniekiem ir pieejama visa pilsētas centram raksturīgā sociālā infrastruktūra – izglītības iestādes, tirdzniecības centri, sporta un atpūtas iestādes.
Vētras  
Bukulti

790 LVL/m²
Ciemats VĒTRAS atrodas Bukultos, 800 m no ezera Baltezers, 5 min. braucienā no Juglas. Bukulti - tā ir ekoloģiski tira vieta, kur ir priežu meža un ezera svaigais gaiss.